Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Czy na COPART Dubai można kupić dobre auto? – Polski Mechanik w Dubaju

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689W odcinku wizyta na największym placu z samochodami czyli placu firmy Copart w Dubaju.

Zobaczycie czy na placu z autami uszkodzonymi można kupić samochód którym będzie można przemieszczać się w bezpieczny sposób. Trafiło się kilka ciekawych samochodów które zaskoczyły mnie pod względem jakości

Zapraszam do oglądania

___________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/polski_mechanik_w_dubaju/

#Dubai #Polska #copart #rozbitki

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

24 komentarze do „Czy na COPART Dubai można kupić dobre auto? – Polski Mechanik w Dubaju

  1. Witam. A co ciekawego mogę kupić w kwocie do 50 tys z transportem ? Czy jest sens coś kupować z Emiratów w tych pieniądzach ? Podobają mi się cayenne, x5, masserati quatroporte, mercedes, c, e, cl, s, clk, cls. Moc powzyżej 250 km. Znalazło by się coś ? 😛

  2. Hej Mateusz. Oglądam twoje filny i wiesz czasami dziwię się że tak drogie auta stosunkowo młode roczniki, mają takie grube nprawy,u ciebie w warsztacie tam się nic nie piwino psuć, pozdrawiam Piotr

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Call Now ButtonZadzwoń!