Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

#D2BERRY – naprawa, serwis, tuning do Ogólnopolskiego Zlotu ZOdcinek poświęcony przygotowaniom D2BERRY do Ogólnopolskiego Zlotu Z. Coobcio dokonał kilku niezbędnych napraw, które trapiły auto po przejechaniu 6 tys. kilometrów od założenia zestawu kompresora Stillena. Ponadto udało się dokonać kilku drobnych tuning’ów mechanicznych m. in.: zacieśnienie seryjnej szpery pochodzącej z Nissana 350Z oraz powiększenie objętości układu olejowego aż o 1 litr! Wszystko to żeby Nissan 370Z na kompresorze był w pełni gotowy na Ogólnopolski Zlot Z i Infiniti G, który odbędzie się już 04/07/2021 koło Stadionu Narodowego w Warszawie! Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/479596756655706

Zapraszamy!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „#D2BERRY – naprawa, serwis, tuning do Ogólnopolskiego Zlotu Z

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!