Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

DOBRE SAMOCHODY bez PRAWA JAZDY #TOP 7 MotoTesterPrezentacja i opis aut, którymi możemy poruszać się bez prawa jazdy kategorii B. Materiał obrazuje również jakie warunki musimy spełniać aby użytkować auto mając tylko uprawnienie w postaci karty motorowerowej, uprawnienie AM oraz B1

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

16 komentarzy do „DOBRE SAMOCHODY bez PRAWA JAZDY #TOP 7 MotoTester

  1. autor tym filmikiem wprowadza ludzi w błąd bo każdy trójkołowiec jak i czterokołowiec lekki musi mieć przynajmniej prawo jazdy kat AM czyli trza mieć kurs i zdać egzamin państwowy , a jeżeli tymi samochodzikami było można jeździć bez prawka to nie trza było by zdawać kursu i egzaminu państwowego koniec kropka takie są przepisy o ruchu drogowym

  2. A czy ktoś z was zadał sobie trud i dowiedział się jak ustawodawca definiuje motorower? Nie ma możliwości prawnej porusza nią się autem "na dowód". To że ludzie tak robią i myślą że to jest legalne to inna sprawa. Trzeba mieć uprawnienia AM lub B1 w razie kontroli możemy się zdziwić a jak spowodujecie wypadek to wam to dobitnie ubezpieczyciel to udowodni.

  3. Moja mama ma 56 lat i chcialaby mieć takie autko żeby podjechać do sklepu czy kościoła. Raczej na prawo jazdy kat. B nie pójdzie bo przez stres może nie zdać i się poddać. Czy może jeździć takim samochodzikiem bez prawa jazdy? Czy jakieś szkolenie kurs?

  4. Z domu do pracy mam 20km a czasem pojadę więcej km skuterem .Możesz mi powiedzieć jaki model samochodu na dowód by się by sprawdził na tej trasie i który da sobie radę czy deszcz czy śnieg i mrozik.

  5. Nie ma samochodów bez prawa jazdy. Dziwię się, że prawo na to zezwala. Dużo osób nie zna przepisów. Później w wieku 18 lat czy 20 wsiadają do takiego pojazdu i nie wiedzą co się dzieje na drodze, stwarzając zagrożenie. Pomijam fakt, że taki pojazd tamuje ruch.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!