Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Dobry mechanik radzi – Wymiana filtra powietrza – PORADYCo należy zrobić, aby samodzielnie wymienić filtr powietrza w samochodzie? Jakie zgromadzić narzędzia? Jak się do tego zabrać?

Oto nasz poradnik “Dobry mechanik radzi”, dzięki któremu poznacie tajniki wymiany filtra powietrza na przykładzie Opla Merivy.

Link do tego filmu: https://youtu.be/84uwQTEp2MY

WYBÓR KIEROWCÓW
Testy, recenzje, porównania, opinie po polsku.
Motoryzacja, samochody
=================
YOUTUBE: https://www.youtube.com/c/WybrKierowców
FACEBOOK: https://www.facebook.com/WyborKierowcow/
WWW: https://www.wyborkierowcow.pl/
SUBSKRYPCJA kanału YOUTUBE: https://goo.gl/qZcLwt

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Dobry mechanik radzi – Wymiana filtra powietrza – PORADY

  1. Daję suba! Świetny kanał. Dodatkowy plus, że używasz białych rękawiczek lateksowych, a nie ostatnio mega modnych czarnych, które nie dają kontrastu i źle się ogląda poradniki :/

  2. Większość stacji ASO za olej+filtr+filtr kabinowy+filtr powietrza (czyli proste czynności, które Pan tu opisuje) chce za to od 800 do 2000 zł (np Subaru). Czymże jest to spowodowane ? Czy konsumenci nie są nabijani w butelkę ? Proszę się zająć tym tematem i wyjaśnić, dlaczego serwisy zasłaniając się "niepowołaną ingerencją w auto" grożą utratą gwarancji na auto, gdy te proste czynnośći wykonuje właściciel samochodu. Może czas kochane ASO na wprowadzenie samoobsługowych serwisów u was? Pod waszym okiem, kupuję u was części, ale naprawiam to sam.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!