Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Domowy warsztat – polerowanie lakieru krok po krokuKorekta lakieru polega na usunięciu jego wierzchniej, porysowanej i utlenionej warstwy i doprowadzeniu pozostałej powłoki do gładkości i połysku. Niby proste zadanie, jednak podczas polerowanie lakieru łatwo popełnić błąd, którego skutki będą nieodwracalne. Okazuje się jednak, że są w miare bezpieczne sposoby na przywrócenie blasku lakierowi naszego auta. Zapraszamy na poradnik jak krok po kroku wypolerować lakier auta.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Domowy warsztat – polerowanie lakieru krok po kroku

  1. Ja prdl, skoro już fotograf się tam z Tobą uwalił przy gablocie, to mógl zrobić dobre zdjęcie, w dobrym świetle przed i po, bo czy nie to chcielibyśmy zobaczyć? Zamiast tego się wolał pochwalić lampą niż jej używać. Już chuj w to, że nie róbmy zagadnienia z czegoś co jest łatwe i opisane na opakowaniu…

  2. Ja się dziwię, że chłopaki z Sonaxa i Flexa zgodzili się wypuścić takiego gniota. Jeśli ktoś sobie kupi ten zestaw i zniszczy auto po takim poradniku, to tylko pójdzie fama, że te produkty są do d…
    Panie Redaktorze, po co te przytyki do innych, do sprzedawców samochodów? To chyba miał być poradnik, a nie szerzenie stereotypów o naciagaczach?

  3. Jako profesionalny detailer jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wiedzy przekazanej w tym filmie.
    Gratulację dla Pana za dużą poprawność merytoryczną i ostrożność.
    Bliżej temu filmikowi do profesjonalizmu niż niektórym "detailingowym" filmikom

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!