Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Dostęp bezkluczykowy: co to jest / Keyless access: what is itKluczyki od samochodu? #noniewiem. Jeszcze trochę i będzie to określenie równie anachroniczne co „wykręcanie numeru” telefonu. Dziś parę słów o dostępie bezkluczykowym – co to jest, jak działa, co z tego wynika dla Ciebie. Zapraszam!

Tekst w Niebezpieczniku: https://niebezpiecznik.pl/post/80-zlotych-wystarczy-aby-w-kilka-sekund-ukrasc-nowy-samochod/

(English subtitles available)

Mój profil na FB: https://www.facebook.com/jestpiekniepl/
Mój profil na Instagramie: https://www.instagram.com/amgidynska/

Test Hyundai i30: https://youtu.be/wbqLUZuTo9g
Testy SUVów: http://bit.ly/JestPieknieSUV
Testy aut hybrydowych: http://bit.ly/JestPieknieHybrydy

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „Dostęp bezkluczykowy: co to jest / Keyless access: what is it

  1. A Renault ma prosty sposób na panów z walizkami. Po dojechaniu do celu, wyłączeniu silnika i opuszczeniu pojazdu wystarczy zamknąć auto przyciskiem z karty i tadaaaaaaaam! System wolne ręce został zdezaktywowany i nie trzeba nic zawijać w sreberka!!!

  2. Super wyglądasz, i robisz świetne filmy. Proszę tylko o więcej filmów w sukienkach letnią porą (choć dżinsy też są sexy na tak zgrabnej kobiecie jak Ty). Po raz kolejny zadaję pytanie – dlaczego tu jest tak mało subskrypcji? Nigdy nie przestawaj filmować, rób to co robisz, brakuje takich kanałów na Youtube!

  3. Szczerze wolę klasyczny kluczyk przynajmniej nie da się go otwożyć komputerem tylko jedynym i niepowtarzalnym kluczem a panowie z Magicznymi Walizkami do takich aut nie chodzą, więc mogą nawet stać otwarte kto się takim zainteresuje

  4. Złośliwość rzeczy martwych :P. Jak tak się przyzwyczaiłem do bezkluczykowego dostępu, że strasznie mnie irytuje jak muszę wyciągać i klikać guzik na kluczyk w autach, w których go nie mam 😀

  5. Keyless access jest 3 najważniejszą rzeczą w samochodzie z dodatków zaraz po aktywnym tempomacie i po asystencie pasa ruchu 😀 Zwykły kluczyk jest zbyt nie wygodny.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com