Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Dostosowanie świateł do przepisów europejskich! Montaż pasków LED! #101_Napraw

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Oglądaj „101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-8,S07E08,115199
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda to mechanik z doświadczeniem zdobywanym w ekstremalnych warunkach – podczas przygotowywania aut do sportu wyczynowego. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z widzami, zdradzając sposoby na pomysłowe modyfikacje i doradzając, jak likwidować często występujące usterki – z wieloma z nich można się uporać bez kosztownych i czasochłonnych wizyt u specjalistów! Prowadzący w przystępny i obrazowy sposób demonstruje proste i nieco bardziej skomplikowane naprawy, inspirując oglądających do zainteresowania się mechaniką i lepszego rozumienia, jak działa samochód, nie zapominając o kwestiach bezpieczeństwa.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

35 komentarzy do „Dostosowanie świateł do przepisów europejskich! Montaż pasków LED! #101_Napraw

 1. Tyle negatywnych komentarzy… ja już 5 rok na przeglądzie przechodzę i nikt się nie czepia. Do psychiatry pora się wybrać. Sami znafcy motoryzacji przez duże F 😂

 2. No życzę ci powodzenia że ministerstwo transportu odstąpi od tej przeróbki bo w to każdy wątpi pierwsze co zrobi policja przy kontroli zapyta się o to i przetrzepią ci całą instalację wraz z lampami. Miałem taki przypadek i oczywiście zakończyło się zabraniem dowodu

 3. To nie przejdzie na stacji diagnostycznej i nie chodzi o samą modyfikacje. Lampy mają znaczek USA i to już je dyskwalifikuje. Proponuję zobaczyć jak wygląda sprawdzanie reflektorów. Takie przeróbki są fajne, ale tutaj ewidentny brak znajomości podstawowych przepisów i norm.

 4. Wy sobie chyba jaja robicie z tym dostosowaniem🤣🤣🤣. Ma się to do homologacji jak oryginalne lampy tego auta. Niestety P Grzegorz już się sprzedaje za kasę, fachowiec który się sprzedał, a szkoda bo naprawdę gość zna się raczej na swojej robocie…

 5. jako program TVN Turbo poruszcie sprawę oświetlenia zmiany przepisów i homologacji bo co to za różnica co włożę do reflektorów czy świeczki czy lampki choinkowe czy ledy czy żarówki jeżeli jadę na przegląd i świecą tak jak powinny to co za problem przeglą podbity światła ustawione i było by po sprawie przepisy stare nie nadążają za nowymi technologiami niech ktoś to w końcu ruszy żeby to zweryfikować było by bezpieczniej prosto bez partyzantki bo chyba chodzi najwięcej o bezpieczeństwo

 6. Beznadziejnie to wygląda. O ile światła do jazdy dziennej są jeszcze do zaakceptowania, to kierunkowskaz LED migający równocześnie ze zwykłą żarówką wygląda tragicznie.

 7. Do wszystkich którzy tak się rozpisali o homologacji………. Mam 2 ,,amerykany".
  Jest coś takiego jak ,,odstępstwo" kto chce doczyta……….nie ma żadnego problemu z przeglądem i policją po uzyskaniu ,, odstępstwa". Pozdrawiam.

 8. przeróbka fajna , ale może robić tylko takie zgodne z przepisami. Taki Kowalski zamontuje tak jak na filmie i już mu policja dowód zabierze. Podwójna robota bo później trzeba usunąć.

 9. Aha… czyli jak była oryginalna dyskoteka: "pozycyjne-kierunek" to był problem z przepisami, ale teraz gdy dyskoteka jest nadal, ale dołączyły do niej ledy i zrobił się totalny oświetleniowy pierdolnik to nagle wszystko jest legit? Nie przemawia to do do mnie. Aby taka przeróbka miała sens wypadałoby unieszkodliwić oryginalny kierunkowskaz.

 10. Pamiętajcie, że w polinie kierowcy to najbardziej szykanowana grupa ludzi. Granatowy policjant za coś takiego może się nad Wami nawydziwiać od mandaciku za "niemanie świateł" po zabranie dowodu rejestracyjnego. A w przypadku wypadku tzw "firmy ubezpieczeniowe" mogą zacząć za pomocą waszego portfela wypłukiwać złoto z powietrza i z palcem w de… udowodnić Wam, gdy tylko zechcą, że jesteście nie tylko wielbłądem, ale całą nielegalną karawaną i jesteście winni wszystkiemu i czas BULIĆ… Ta przeróbka otwiera wprost nieograniczone pole do szykanowania Was przez niby Wasze państwo. Warto o tym pamiętać zanim podejdziecie ze śrubokrętem do samochodu…

 11. Taka przeróbka nie czyni reflektora legalnym. Dokładanie jakichś listew ledowych nie zmienia faktu, że reflektor nie posiada homologacji europejskiej. Prócz tego nierozwiązany pozostaje problem symetryczności świateł w samochodach z USA. Nadal mogą być problemy na stacji diagnostycznej. Jeżeli diagnosta będzie się trzymał litery prawa, to taki samochód nie powinien przejść przeglądu. Problemy mogą być nawet podczas zwykłej kontroli drogowej, gdy trafi się na dociekliwego policjanta. Załatwienie odstępstwa od ustawy jest w tym przypadku chyba jedyną legalną drogą "dostosowania" takich reflektorów do warunków europejskich.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!