Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

DRIFT LIFE #52 – Mix Emocjonalny, Nowe graty do SubaruZmiany, zmiany, zmiany…

Nowe zawieszenie: https://www.wisefab.com/
Merch Drift Patriot – https://sklep.driftpatriot.com/sklep/
Części do budowy Gruza – https://sklep.driftpatriot.com/kategoria-produktu/czesci/

Dla tych, co chcą być na bieżąco zapraszamy na Instagram:
https://instagram.com/drift.patriot

Mail: wspolpraca@driftpatriot.com

Drift Life!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

32 komentarze do „DRIFT LIFE #52 – Mix Emocjonalny, Nowe graty do Subaru

  1. To jest ta widoczna różnica pomiędzy jakimś produktem, a produktem premium.
    Wiadomo że budżet jest ograniczony przy budowie samochodu i że pewne części można wymienić w trakcie eksploatacji, tyle że to niepotrzebne nerwy, czas i koszty.

    A co z paskiem wieloklinowym ? Udało się dojść dlaczego zrywał się ?

    Pozdrawiam i życzę bardzo dobrych wyników.

  2. Trzeba bylo zlecic Kamilowi budowe auta. Poprawiania po Mareczku ciag dalszy. Zawieszenie, zadymienie, glowica, raz sie tez auto prawie zapalilo. No, fachura .

  3. Życzę Ci, Oby to były ostatnie potrzebne i nie przewidziane poprawki w tym aucie, no i myślę że nie bawem będziemy mogli się cieszyć jednym z czołowych zawodników w drift master… powdzonka trzymam kciuki pozdro dla całej waszej ekipy. A i też Kamilowi wielki szacun bo widać,że zna się na rzeczy i jest mechanikiem z prawdziwego zdarzenia a nie jak większość dzisiejszych wymieniaczy… pozdro

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!