Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Duda sprawdził skuteczność preparatu do silnika! #101_GadżetówSubskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Testowany przez Grzegorza Dudę Mihel EP 500 to preparat przeznaczony do ochrony i rewitalizacji silników benzynowych. Innowacyjna formuła nano cząsteczek powoduje znaczne obniżenie tarcia oraz stałą ochronę podzespołów, praktycznie eliminując proces ich zużycia. Preparat zapewnia ochronę na 120 000 km a regularne stosowanie pozwala znacząco wydłużyć żywotność silnika. Więcej na stronie: https://mihel.pl/produkt/mihel-ep500-pe-dodatek-do-oleju-z-silnikiem-benzynowym/

#tvnturbo #101gadżetów #mihel

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

28 komentarzy do „Duda sprawdził skuteczność preparatu do silnika! #101_Gadżetów

  1. W czasi epróby na maszynce tarcia z miernikiem siły w newtonach – standardowy olej 5W30 znosił 28-29 N do zatarcia 5w40 29-36N.
    Motul 0W40 300V trophy ( jest dostepny w Polsce w 2 litrowych bańkach po ok 140-150pln) ponad 200 N i jeszcze sie nie zatarł a po próbie rolka miała niewielki ślad zuzycia w prownaniu do innych markowych olejow (castrol, shell, mobil). Próby na zimnym i na podgrzanym do 105stC oleju wypadły niemal identycznie. Kanał rosyjskojęzyczny НАКАЧАННЫЕ КОЛЁСА .
    Tak wiec mozna lac juz olej który ma bardzo dobre parametry i nie potrzeba dziwnych procedur z dodatkami, z którymi i tak istnieje prawdopodobienstwo, ze duza czesc preparatu zostanie zatrzymana w filtrze oleju.

  2. skąd mamy pewność, ze próbki metalu – wałeczków nie różnią się gęstością czuli twardośścią. Jak wiemy reklamodawca wam za to płaci pieniądze a wy możecie manipulować.

  3. Skuteczność tego preparatu jest dokładnie taka sama jak pomiar wykonany suwmiarką made in china której dokładność pomiaru wynosi 0,05 mm żenujący jest ten filmik jak i sam pseudo fachowiec.

  4. Wystarczy wejsc na kanał Piotr Tester i zobaczyć roznice w olejach, fakt preparatry zmniejszające tarcie działają, to lepszy efekt mozna uzyskać przy zalaniu silnika dobrym olejem

  5. troche ten test taki na siłę. Jezeli cała strzykawka jest np na 4l ileju to czemu cała została wlana do ok, 100ml powinno się obliczyć ile preparatu na 100ml oleju czyli pewnie kilka kropli a tutaj tak jak by dał z 6 strzykawek

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!