Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Elektryczny serwis mobilny – eCUBE | anwa-tech.PLeCUBE to elektryczny serwis mobilny zaprojektowany do obsługi samochodów osobwych, dostawczych a nawet motocykli. Łączy funkcjonalność montażownicy do opon Run Flat, wyważarki kompresora.

Co jest najważniejsze?

eCUBE nie potrzebuje spalinowego agregatu prądotwórczego do zasilania. Energia do pracy jest pobierana z zespołu akumulatorów 48V, które mogą być zasilane z prądu 230V, z zasilania 12V samochodu oraz z paneli słonecznych zainstalowanych na dachu pojazdu.

Bogactwo przestrzeni

eCUBE to również mniej niż 1m2 podłogi zajmowanej w wozie serwisowym. Zajmując 1m2 pozostaje ci mnóstwo miejsca, które możesz wykorzystać jak chcesz: dodatkowe opony na cały dzień pracy / dodatkowe urządzenia do obslugi klimatyzacji / aparaty rozruchowe / systemy awaryjnego ładowania samochodów elektrycznych / co tylko chcesz.

Ile opon obsłuży eCUBE ?

Całkowite naładowanie akumulatorów eCUBE umożliwia obsługę 60-70 opon. Przy założeniu, że jeden serwisant obsługuje jeden pojazd na godzinę, energia skumulowana w eCUBE umożlwi pracę dwóch pełnych zmian.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Napisz do nas na adres info@anwa-tech.pl. W treści wiadomości napisz “eCUBE” i poproś o materiały techniczne do urządzenia eCUBE.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „Elektryczny serwis mobilny – eCUBE | anwa-tech.PL

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!