Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

EPC PRZEPUSTNICA Audi a3 a4 Vw 1.8 benzyna uszkodzona przepustnica naprawa repair FixJeśli filmik był pomocny daj subskrypcję i łapkę w górę pomoże to w rozwijaniu innych filmików. Auto na uszkodzonej przepustnicy falowalo i wkrecalo się do 3000tyś. Były błędy przepustnicy i paliła się kontrolka EPC i check engine ..Po zmianie elektroniki przepustnicy i kasowaniu błędów auto zaczęło pracować normalnie .Należy zrobić adaptację przepustnicy po czyszczeniu.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „EPC PRZEPUSTNICA Audi a3 a4 Vw 1.8 benzyna uszkodzona przepustnica naprawa repair Fix

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!