Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

FIAT 126p MONTAŻ FALTDACH-u

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „FIAT 126p MONTAŻ FALTDACH-u

  1. Dobrze że są ludzie którzy dbają o te samochody, i są dla nich pasją 👍✌I nie myślę tylko o Maluchu ale też innych autach polskich z czasów PRL-u. Choć Elegant to już lata 90'. Tak samo o Polonezy Caro, bo tyle mieliśmy tylko tej polskiej motoryzacji i tych wszystkich modeli aut co kot napłakał.

  2. Bardzo fajne wykonanie ale taki daszek to pikuś do tego co robisz na codzień moje pytanko to z czego ten daszek bo nagrywając odcinek to zapomniałeś, jak sobie przypomnisz to napisz pozdrowienia od szczęśliwego posiadacza fiacika 126p

  3. Z tym dachem wygląda ponad czasowo jak na malucha klasę. Przypomniał mi czas kiedy miałem fiata uno z takim faltdachem. Tylko go ktoś spieprzył się nie dotykał i przy 100km/h tak szumiało że łeb chciało rozwalić 😂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!