Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ile KOSZTUJE serwis Pagani? Jak dostałem pracę w The Space?Zapraszam na przejażdżkę po Dubaju w niesamowitym Pagani Huayra. W drodze powrotnej z serwisu sprawdziliśmy z @Lukaszzdubaju jak przyspiesza ta włoska piękność.

Zapraszam na mój Instagram:
https://www.instagram.com/drive_with_matt/

THE SPACE:

WWW: http://the-space.com
INSTAGRAM: – https://www.instagram.com/thespace.dxb/?hl=en
YOUTUBE – https://www.youtube.com/channel/UCdvc79WuuG4-zu49zW14hyw

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

38 komentarzy do „Ile KOSZTUJE serwis Pagani? Jak dostałem pracę w The Space?

  1. Mam dziwne wrażenie że w tym pagani jest za mało miejsca względem kierownicy. Czy można odsunąć fotel i czy może jest tak dlatego że fotel jest tak specjakinje skonfigurowany pod właściciela. Tak tylko z ciekawość pytam 😄

  2. Nie kumam co to za tajemnica ile kto zarabia? Dobry piłkarz zarabia grube miliony i co z tego, inny ktoś zarabia 3000zl inny 9000zl a jeszcze inny 50 000 i to Euro. Przecież jak byś powiedział że zarabiasz tyle czy tyle to przecież nikt chyba Cię nie zabije? wydaje się że powinieneś sporo w takim miejscu jakim jesteś..

  3. I niech mi teraz zwolennicy eko elektrycznych śmieci samochodów powiedzą , że to dobry kierunek rozwoju. Ten dźwięk silnika już przez głośniki powoduje szybsze bicie serca. Coś pięknego. Jakie to muszą być emocje prowadzić takie auto. A gdzie tu odkurzacz? To jest jakiś dramat motoryzacyjny. Sory ale nikt mi nie powie, że jakikolwiek elektryk będzie miał kiedyś podejście do Pagani. Może mieć osiągi, ale nic poza tym.

  4. Zajebiste auto – w środku niebagatelne, niespotykane z zewnątrz takie sobie – miło wspominam.
    Chłopaku nie krzyżuj rąk na kierze bo zajebiesz !!!

  5. Fura dobra, kolo wieśniak już po tekście że o kasie się nie rozmawia, nie te czasy stary komuna się skończyła a zarobki są podawane normalnie co do stanowiska. Buc jesteś i nie chcesz żeby ludzie się pchali tam i tyle 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!