Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak działa WSKAŹNIK PALIWA ? || "Szybko! Jak to działa?" #4Jak działa wskaźnik poziomu paliwa? Jak samochód liczy ile ma dostępnego paliwa? Na jakiej podstawie jest ono wyliczane?
————————————————————————-
Odwiedź nasze strony!
Grupa na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/moto….

https://www.cwst1.pl
https://www.facebook.com/Rekonstrukcj
https://www.facebook.com/cws.rekonstr

Subskrypcja:
http://www.youtube.com/user/ckdzpc?su
————————————————————————-
Źródła:
https://www.youtube.com/watch?v=cBgzABCFmyQ
https://www.youtube.com/watch?v=G2NGAHjPbNU

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Jak działa WSKAŹNIK PALIWA ? || "Szybko! Jak to działa?" #4

  1. Banały, a nie ogarnięcie tematu, gdyż wiele samochodów francuskich inaczej liczy ile zostało paliwa: nie na podstawie tego ile faktycznie jest w baku, tylko być może na podstawie wyliczeń z tego jak długo i intensywnie pracuje silnik. Stwarza to problem gdy mamy instalację LPG, bo jadąc na gazie wskaźnik benzyny pokazuje ciągle że ubywa benzyny, a tak naprawdę nie ubywa. Dlaczego o tym w odcinku nie wspomniałeś? Nędza.

  2. Dlaczego wieje zimny wiatr przy zakręcie 90 stopni chociaż jest włączony ciepły nadmuch powietrza, spotkałem się z ta anomalią już w trzecim samochodzie 🙂

  3. Warto dodać, że wyświetlenie rezerwy w obecnych samochodach nie jest od ilości paliwa, a od jego zużycia. Nawet już pełnoletnie Mondeo mk3 informuje o rezerwie zależnie od sposobu jazdy. Wyznaczając ja na ok 70km. Drugi sygnał podwójny jest przy 40km i trzeci poniżej 20km.
    Jadac spokojnie 5L/100 rezerwa dopiero zaswieci się mając ok 4L w zbiorniku, jak poszalejemy i podskoczy spalanie do 8L/100 już przy 6-7L da o sobie znać.

  4. W moim Gacu* ten wskaźnik jest jakiś taki… dziwny. Po zatankowaniu wskazówka unosi się dopiero po włączeniu zapłonu, jednak po wyłączeniu zapłonu pozostaje ona w ostatniej pozycji przez długi czas, liczony nawet w dniach. WTF?
    ~~~~~
    *Hyundai Getz

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!