Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak naprawić tłumik,zrób to sam ;) łota fak ale fuszerka WazzupSam naprawiam czyli zrób to sam TŁUMIK będzie pan zadowolony 😉

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

36 komentarzy do „Jak naprawić tłumik,zrób to sam ;) łota fak ale fuszerka Wazzup

  1. 0:07 majster woogole inaczej jakoś przed kamerą niż teraz, dobrze tak powspominać pierwsze naprawy z majstrem ile to już minęło pozdro majster jak to czytasz!

  2. Kurde normalnie rękodzieło ,grubo pojechałeś,już na początku mnie rozbawiłeś.Ze śmiechu się polożylem w 13 minucie i 30sekundzie filmiku jak z kątówki idzie dym! Szanuję takich ludzi a wiesz dlaczego,a dlatego że próbujesz coś zrobić z tak naprawdę niczego,a przy okazji poprawiłeś mi humor! Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!