Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak podłączyć pendrive, AUX, kartę SD do radia samochodowegoEmulator zmieniarki to urządzenie, które umożliwia podłączenie do radia w samochodzie pendrive’a, karty SD, mp3, telefonu i innych (opcjonalnie dostępny jest moduł Bluetooth). Emulator zmieniarki można podłączyć w samochodach takich jak Audi, BMW, Toyota, Ford, Citroen, Fiat, Honda i inne.

Szczegółową listę znajdziesz pod linkiem: https://goo.gl/uAi759

Wykorzystana muzyka:
Ha Dwa O! – Zatrzymaj mnie
2Cellos – Highway To Hell (AC/DC)
House MD Theme (dr House intro)
Akcent – Przez Twe Oczy Zielone
Queen – Bohemian Rhapsody (for Symphony Orchestra)

Copyright (c) 2018 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Jak podłączyć pendrive, AUX, kartę SD do radia samochodowego

 1. Mam pytanie odnośnie Tych zmieniarek. Mam doświadczenie z tym sprzętem i niestety ale zmieniarka wyłapuje zakłócenia z instalacji, słychać buczenie w głośnikach lub wycie podczas włączenia wycieraczek. Nie jestem jedyny który miał podobne doświadczenia. Czy Państwo macie sygnały o takich zjawiskach ?

 2. Witam serdecznie.
  Posiadam volvo v 50 , w którym w radiu niema wejścia AUX …
  2006 -rok produkcji …
  Czy można do tego radia w jakiś zaczarowany sposób podłączyć takie wejście …? – jeśli tak , to co trzeba mieć do tego … ???
  -z góry dziękuję za odpowiedź

 3. Hehe dobre ale tym sposobem wcale nie trzeba pokazywać jak coś podłączyć bo tak to każdy to potrafi. Pokarzcie jak bez tego dodatkowego użądzenia samemu wlutować czytnik kart i usb by to działało w każdym radiu

 4. Czy podpinając smartfon do emulatora poprzez AUX będzie działać Spotify? Tak samo z modułem Bluetooth, czy można puścić muzykę ze Spotify, czy muszę mieć muzykę w pamięci telefonu?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!