Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak podłączyć radio samochodowe Android i kamerę cofania (Ford S-Max)Radio Android 2 DIN do Forda S-Max to przede wszystkim mapy Google, YouTube, Yanosik, Spotify i zestaw głośnomówiący. Dołożyliśmy tu też kamerę cofania wysokiej rozdzielczości AHD. W tym filmie pokazujemy jak podłączyć radio samochodowe i jak podłączyć kamerę cofania do radia.

Radia samochodowe 2DIN Android – https://bit.ly/2My86C8
Radia samochodowe Android Auto / CarPlay – https://bit.ly/3ooEFzm

Moduł sterowania z kierownicy – https://bit.ly/2YiOZ1o
Przewód moduł – radio – https://bit.ly/39kgnT2
Separator antenowy – https://bit.ly/3ogFASA
Ramka do Forda – https://bit.ly/2KTgQlN
Wyjmaki – https://bit.ly/39kgPRe

Kamera cofania AHD – https://bit.ly/2MramLe

UWAGA: Zamontowane tu zostało radio GMS 7929, które obsługuje kamerę cofania AHD. Jeśli wybierzesz inne radio, skontaktuj się z nami, sprawdzimy czy to radio obsługuje ten format (lub wybierz inną kamerę cofania).

Jeśli masz inne radio w Fordzie niż 6000CD (np. takie okrągłe) będziesz potrzebował nieco innego zestawu montażowego. Jeśli chcesz żebyśmy taki zestaw dla Ciebie przygotowali, zrób zdjęcie oryginalnego radia i zegarów i prześlij nam z zapytaniem na adres info@sklephadron.pl

Kontakt do nas:
22 663 47 58
Krasińskiego 59, Warszawa

Copyright (c) 2021 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube. W intro wykorzystano: SORRY – VOLTE/FACE [Release Trailer].

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Jak podłączyć radio samochodowe Android i kamerę cofania (Ford S-Max)

  1. Witam jeżeli dobrze rozumiem to stare radio normalnie się włączało po przekręceniu kluczyka bez dodatkowego + po stacyjce czyli informacja do radia leciała po szynie can ,dlaczego nowe radio tego też nie potrafi przecież can dekoder jest wpięty w instalację

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!