Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak przygotowałem Poloneza na Afrykę? – MotoBiedaOpowiadam jak przygotowałem Poloneza do wyjazdu do Afryki

Keszbek macie tutej: https://mubi.pl/MotoBieda

Moje gadżety: https://motobieda.pl/kategorie/

Fanpej: https://www.facebook.com/MotoBieda/
Obrazki i relacja na żywo z wyjazdu: https://www.instagram.com/motobieda
Krótkie rzeczy: https://www.tiktok.com/@motobieda.ofi…

Film powstał we współpracy z Mubi.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „Jak przygotowałem Poloneza na Afrykę? – MotoBieda

  1. Źle zamontowałeś parownik w ten sposób jak jest …może przygasać na zakrętach również …co do wentylatora zrobiłem tak samo kiedyś w golf 1 ..odrazu Ci powiem żeby nie puszczać plusa na ten włącznik bo będzie się palił przewód a tak super sprawa mam nadzieję że uda wam się objechać bez awarii :]

  2. Skończy się upg w trasie ale śmiało tam i z powrotem wrocice. Sam ostatnio robiłem w trucku i głowice reneracje i domontowalem 2wentylator. Z przodu w zderzaku większy przewiew zrób .Pozniej bez maski bd jeździć coś czuje

  3. W Renault 18 GTD w wersji eurpejskiej trzeba było wymontować chłodnicę, zastąpić ją połącząnymi dwoma chłodnicami z Fiata 125p i śmigał po Saharze bez problemów. Potem jeszcze 15 lat jeździł po Polsce. Ale głowa do góry, znajomy pojechał do Algierii pojechał garbatą Warszawą i nawet ją tam sprzedał. Pewnie do dziś gdzieś jeździ. Za tego Poldasa jeszcze cash back będzie.

  4. Ja mam w Asterce Bożej parownik w takim ustawieniu i działa. Wcześniej był bez rurki, która docierała do obudowy filtra powietrza ale gasł na luzie od -10 stopni. No i gratuluję profesjonalizmu, zostały poczynione jakieś kroki do przygotowania, jestem pod wrażeniem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!