Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak samemu wykonać konserwcję podwozia?Dziś pokazujemy jak samemu wykonac konserwacje podwozia.
Potrzebne rzeczy:
– Papier 120 lub 80
– szczotka druciana, ręczna i na wiertarkę
-Pistolet do baranka
-Pistolet lakierniczy (najtańszy z dyszą od 1 do 1,4)
-Podkład reaktywny (345 novol, forsh l237, itd.)
-Podkład akrylowy (wersja mokro w mokro 325-00)
-Cobra / Raptor lub inny

Kontakt
Bracia Postępscy
Gdańsk ul. Zawiejska 23
519 446 446
BraciaPostepscy@gmail.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Jak samemu wykonać konserwcję podwozia?

  1. To co na pierwszych ujęciach widać to zostało przykryte reaktywnym, czy było jeszcze później zdzierane do gołej blachy. Pytam ile może być rdzy przed położeniem reaktywnego.

  2. Ostatnio robiłem u siebie konserwację itp. miejsca rude oczyściłem włosami afroamerykanina, tam gdzie fabryczne zabezpieczenie – tam nie zdzierałem. Następnie na miejsca oczyszczone inhibitor (forch korroplex), na to podkład nie akrylowy, a epoksyd (novol, z utwardzaczem), z pędzla a nie z pistoletu (zapomniałem kupić, radziłem sobie jak mogłem), a na to wszystko cobra. Czy waszym zdaniem takie zabezpieczenie ma rację bytu? Przetrwa?

  3. Niestety, tak to jest jak nikt nowego samochodu chociaż byle jakim woskiem do podwozi nie zabezpieczy, nie mówiąc już i jakiś topowych firmach 🥴

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!