Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak strollowaliśmy Widza w Furach Marzeń #11Wystartował nabór do 12 edycji #furymarzeń #m4k #akcjadlawidza
Szczegóły w odcinku finałowym: https://www.youtube.com/watch?v=DbE7wgDc_14

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

39 komentarzy do „Jak strollowaliśmy Widza w Furach Marzeń #11

  1. A ja w ogóle nie czaje was jak można komentować kogoś i krytykować, jego sprawa w co jest ubrany itd, może zapomniał może pracuje w taki sposób. A tak na serio to ja byłbym na plus na taka niespodziankę i zamianę Lexa za Baware 🙂

  2. Pierwsze co mi się rzuciło na usta, kiedy go zobaczyłem wchodzącego do warsztatu… "qrwa… poważnie? z słuchawkami w uszach?„.
    Dla mnie to oznaka braku szacunku, i tyle.

  3. tu fajnie wychodzi ze "przyjmujesz" że wszyscy wszystko oglądają. oglądasz takiego "szorta" i nie masz zielonego pojęcia o co tutaj chodzi.
    ani wytłumaczenia, ani komentarza czemu taki zabawny filmik i o co w nim chodzi.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!