Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

JAK TUNINGUJE SIĘ SUPER SAMOCHODY | DO ROBOTYJak wygląda praca przy tuningu? Co można zmodyfikować w samochodzie oraz czy zwiększa to realna moc auta? O tym w dzisiejszym odcinku.

Podziękowania dla firmy MSLab za możliwość zrealizowania materiału
www.mslab.com.pl
Www.facebook.com/mslabpoland
Www.instagram.com/mslab_poland
Oraz dla https://race-chip.pl za przygotowanie modyfikacji samochodu.

Subskrybuj Do Roboty: https://www.youtube.com/channel/UCF5Ug3YNz41qauWNMacdLgw?sub_confirmation=1

A jeśli chcecie zobaczyć backstage nagrań kolejnych odcinków wbijajcie na instagram https://www.instagram.com/onkaczmarczyk

Współpraca komercyjna: wspolpraca@abstra.tv

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „JAK TUNINGUJE SIĘ SUPER SAMOCHODY | DO ROBOTY

  1. Nie polecam tej firmy.. Czego? Power boxy cudowne pudełeczka które zwiększają moc dobra zwiększa trochu ale każdy samochód ma swój program potem trzeba ECU zestroić żeby silnik wiedział co z tym robić a nie jakieś power boxy

  2. tu naprawdę nic się nie dzieje takie "robienie samochodów" na lipe gdzie hamowania gdzie turbo kompresory gdzie chiptuningi ustawianie zaplonu chłodzenie wałki bloki to jest tuning A to co jest pokazane niema nic wspulnego z "tuningiem"

  3. Pierwsze moje auto. GOLF MK2 swap na 1.9tdi 1z. Narazie kilka modów zrobione jak turbo od awx, intercooler i wtryski 216. Teraz tylko czekać na $$ i chip wlatuje

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!