Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić filtr kabinowy? – Suzuki Vitara II – The Mechanics by FILTRONMontaż filtra kabinowego w samochodzie Suzuki Vitara II wykonany krok po kroku przez profesjonalistów z The Mechanics.

W filmie został użyty filtr kabinowy K 1369A marki FILTRON. Jest to filtr z dodatkową warstwą węgla aktywnego, która zatrzymuje szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy. W samochodzie Suzuki Vitara II można również zamontować filtr standardowy K 1369 bez warstwy węgla aktywnego.

Pamiętaj: Wymiana filtra kabinowego powinna być przeprowadzana przez wykwalifikowanego mechanika!

Sprawdź specyfikację filtra i pełną listę jego zastosowań ➡ http://filtron.eu/K1369A
Dowiedz się więcej o marce FILTRON ➡ http://filtron.eu

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „Jak wymienić filtr kabinowy? – Suzuki Vitara II – The Mechanics by FILTRON

  1. I o to chodzi bo wymiana nie jest trudna i co ważne jeszcze reklama sprawdzonego produktu FILTRON który polecam za jakość i cenę .
    Można zaoszczędzić na kosztach serwisowania a o to chyba chodzi oraz zdobyć wiedzę tym bardziej potrzebną w praktyce .
    Polecam .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!