Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić filtr paliwa w VW GOLF 4 TUTORIAL | AUTODOCJak wymienić filtr paliwa w VW GOLF 4 TUTORIAL | AUTODOC
Najlepsze marki, które produkują filtr paliwa: BOSCH, STARK, SACHS, SKF, VAN WEZEL, VALEO, LuK, MAPCO, A.B.S., ATE.

Na naszej stronie znajdziesz wielki asortyment potrzebnych części zamiennych: https://goo.gl/1Z2kYq
Filtr paliwa: https://goo.gl/pK40tc
Filtr paliwa do VW: https://goo.gl/b63oM2
Filtr paliwa do VW GOLF 4: https://goo.gl/52bDvZ
Części samochodowe VW: https://goo.gl/wQnbjw

Mobile Shop: http://m.autodoc.pl

► BMW 5 E60 instrukcja naprawy samochodu | Lekcje wideo krok po kroku — https://www.youtube.com/playlist?list=PLND323dR8mp2OkmKPKm8RDnulILd_tohs
► Jak wymienić tylne tarcze hamulcowe, tylne klocki hamulcowe w VW GOLF 4 — https://youtu.be/bxlQmz55mpk
► Jak wymienić mocowania tylnego amortyzatora w VW GOLF 4 — https://youtu.be/0UjYV6XsY0k

Aplikacja AutoDoc — zainstaluj aplikację i dokonaj zakupu części samochodowych kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz
❱❱ iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/autodoc-auto-parts-in-1-click/id1014949597
❱❱ Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.autodoc.gmbh&pageId=109958315157619069015

Mamy nadzieję, że to wideo było przydatne. Nacisnij przycisk “Lubię to!”, polub nasz kanał i śledź za nowościami. Wszystko najbardziej ciekawe jest dalej!

AutoDoc w sieciach społecznych:
► Facebook: https://www.facebook.com/autodocpl-504643863042860/
► G+: https://plus.google.com/105521676660557868441
► Twitter: https://twitter.com/autodoc_pl
► YouTube: http://www.youtube.com/c/AutodocPl
► Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts
► Pinterest: https://www.pinterest.com/autodoc_eu/

O odpowiedzialności:
Wideo zawiera tylko porady i rekomendacje, które mogą być przydatne podczas naprawy i wymiany. AutoDoc nie ponosi odpowiedzialności za straty, urazy i niszczenie mienia, powstające w procesie naprawy i wymiany, wskutek niepoprawnego stosowania i interpretacji przedstawionej informacji. To wideo ma tylko charakter informacyjny i nie zapewnia określonego rezultatu. Za niepoprawne i traumatyczne stosowanie sprzętu do konserwacji, narzędzi i części zamiennych ponosi odpowiedzialność sam użytkownik. AutoDoc poleca usilnie być uważnym i przestrzegać reguł bezpieczeństwa podczas wykonania naprawy i wymiany. Ważne: stosowanie części zamiennych niskiej jakości nie zapewnia potrzebnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

⚡ AUTODOC CLUB — https://club.autodoc.pl
Dodaj swój samochód do garażu AUTODOC CLUB i uzyskaj osobiste zalecenia dotyczące częstotliwości napraw — https://club.autodoc.pl/?to=/user/garage&reg-modal=true
❱❱ Zainstaluj Aplikacja AUTODOC CLUB — https://club.onelink.me/d2X8?pid=youtube-disc

#autodoc #autodoctutorial #autodoctips

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „Jak wymienić filtr paliwa w VW GOLF 4 TUTORIAL | AUTODOC

  1. Filmik który nic nie wnosi i nie pokazuje bo śrubki od filtra to każdy głupi umie odkręcić ale pokazać że trzeba wcisnąć zabezpieczenie i przewód paliwowy schodzi bez problemu to nie lepiej wcisnąć byle gdzie śrubokręt i pokazać że się umie coś robić.

  2. Te wymiany/naprawy w większości są łatwe ale brakuje sprzętu a tym bardziej nie mam jak podnieść auta, ciekawe czy mozna coś takiego zrobić pod blokiem na jakiś podnośnikach z allegro albo kłodach, próbował ktoś?

  3. i jeszcze mam poważny problem bo pali mi się check engine i mechanik zobaczył, że mam zdemontowaną całą instalację EGR i zawór wisi sobie przymocowany na zipery do jakiejś śruby, podpięty pod niego czujnik i nie ma w ogóle żadnej rurki doprowadzającej spaliny do niego, proszę Cię o pomoc, mogę zrobić zdjęcia, nagrać filmik. Mój Golf IV 1.4 16v benzyna 2002r 207 przebieg niedawno zakupiony

  4. cześć, czy zrobiłbyś odcinek o tym jak wymienić mikroprzełącznik czy tam mikrowłącznik to za co odpowiada oświetlenie samochodu, bo mam problem, że jak otwieram samochód to nie zawsze się palą światła podsufitki i z tyłu i też nie zawsze się palą te światełka na drzwiach, ewentualnie jak wymienić panewki, zdiagnozować, jak usunąć wyciek oleju spod pokrywy zaworów, takie filmiki mógłbyś powrzucać, bo na internecie cięzko strasznie znaleźć, a jak już znajdę to nie po Polsku, super tutorial i proszę o rozważenie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!