Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić końcówkę drążka kierowniczego w BMW 3 E46 TUTORIAL | AUTODOCJak wymienić końcówkę drążka kierowniczego w BMW 3 E46 TUTORIAL | AUTODOC
Najlepsze marki, które produkują końcówka drążka kierowniczego: BOSCH, STARK, SACHS, SKF, VAN WEZEL, VALEO, LuK, MAPCO, A.B.S., ATE.

Na naszej stronie znajdziesz wielki asortyment potrzebnych części zamiennych: https://goo.gl/x09Icg
Końcówka drążka kierowniczegoh: https://goo.gl/bWcdCo
Końcówka drążka kierowniczegoh do BMW: https://goo.gl/dYGEWV
Końcówka drążka kierowniczegoh do BMW 3 E46: https://goo.gl/ZKlmwh
Części samochodowe BMW: https://goo.gl/b0Ixri

Mobile Shop: http://m.autodoc.pl

► BMW 3 E46 instrukcja naprawy samochodu | Lekcje wideo krok po kroku — https://www.youtube.com/playlist?list=PLND323dR8mp0Nda0-h3Cd7MCN8ni7IrPE
► Wymiana amortyzatory tylne BMW 3 E46 — https://youtu.be/KkG-Hf4_vs4
► Jak wymienić poduszka amortyzatora w BMW 3 E46 — https://youtu.be/BKVfVXlloPM

Aplikacja AutoDoc — zainstaluj aplikację i dokonaj zakupu części samochodowych kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz
❱❱ iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/autodoc-auto-parts-in-1-click/id1014949597
❱❱ Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.autodoc.gmbh&pageId=109958315157619069015

Mamy nadzieję, że to wideo było przydatne. Nacisnij przycisk “Lubię to!”, polub nasz kanał i śledź za nowościami. Wszystko najbardziej ciekawe jest dalej!

AutoDoc w sieciach społecznych:
► Facebook: https://www.facebook.com/autodocpl-504643863042860/
► G+: https://plus.google.com/105521676660557868441
► Twitter: https://twitter.com/autodoc_pl
► YouTube: http://www.youtube.com/c/AutodocPl
► Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts
► Pinterest: https://www.pinterest.com/autodoc_eu/

O odpowiedzialności:
Wideo zawiera tylko porady i rekomendacje, które mogą być przydatne podczas naprawy i wymiany. AutoDoc nie ponosi odpowiedzialności za straty, urazy i niszczenie mienia, powstające w procesie naprawy i wymiany, wskutek niepoprawnego stosowania i interpretacji przedstawionej informacji. To wideo ma tylko charakter informacyjny i nie zapewnia określonego rezultatu. Za niepoprawne i traumatyczne stosowanie sprzętu do konserwacji, narzędzi i części zamiennych ponosi odpowiedzialność sam użytkownik. AutoDoc poleca usilnie być uważnym i przestrzegać reguł bezpieczeństwa podczas wykonania naprawy i wymiany. Ważne: stosowanie części zamiennych niskiej jakości nie zapewnia potrzebnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

⚡ AUTODOC CLUB — https://club.autodoc.pl
Dodaj swój samochód do garażu AUTODOC CLUB i uzyskaj osobiste zalecenia dotyczące częstotliwości napraw — https://club.autodoc.pl/?to=/user/garage&reg-modal=true
❱❱ Zainstaluj Aplikacja AUTODOC CLUB — https://club.onelink.me/d2X8?pid=youtube-disc

#autodoc #autodoctutorial #autodoctips

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Jak wymienić końcówkę drążka kierowniczego w BMW 3 E46 TUTORIAL | AUTODOC

  1. Tyle że w realiach nie da się tego tak ładnie zrobić jak na filmie
    Tak zmęczona końcówka nie odkręci się tak łatwo od drążka, najlepiej jest cały drążek wykręcić z maglownicy i na imadle po podgrzaniu próbować wykręcić ew. Wymienić końcówkę razem z drążkiem.

  2. Świetnie się Was ogląda, konkretne poradniki bez zbędnego pie…nia 😀 zastanawiam się, czy wymiana tych drążków kierowniczych usunię problem trzeszczenia przy skręcie kierownicą lewo/prawo?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!