Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić łożysko w przednim kole w BMW 3 E46 [TUTORIAL]Jak wymienić łożysko w przednim kole w BMW 3 E46 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 [TUTORIAL] | AUTODOC

Na naszej stronie znajdziesz wielki asortyment potrzebnych części zamiennych: http://www.autodoc.pl/
☛ Łożysko koła: http://www.autodoc.pl/czesci-zapasowe/lozysko_kola-10679
☛ Łożysko koła do BMW: http://www.autodoc.pl/czesci-zapasowe/lozysko_kola-10679/bmw
☛ Łożysko koła do BMW 3 E46: http://www.autodoc.pl/czesci-zapasowe/lozysko_kola-10679/bmw/3er-reihe/3-e46

☛ Części samochodowe BMW: http://www.autodoc.pl/autoczesci/bmw
Mamy nadzieję, że to wideo było przydatne. Nacisnij przycisk “Lubię to!”, polub nasz kanał i śledź za nowościami. Wszystko najbardziej ciekawe jest dalej!

AutoDoc w sieciach społecznych:
► Facebook: https://www.facebook.com/autodocpl-504643863042860/
► G+: https://plus.google.com/105521676660557868441
► Twitter: https://twitter.com/autodoc_pl
► YouTube: http://www.youtube.com/c/AutodocPl
► Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts
► Pinterest: https://www.pinterest.com/autodoc_eu/

O odpowiedzialności:
Wideo zawiera tylko porady i rekomendacje, które mogą być przydatne podczas naprawy i wymiany. AutoDoc nie ponosi odpowiedzialności za straty, urazy i niszczenie mienia, powstające w procesie naprawy i wymiany, wskutek niepoprawnego stosowania i interpretacji przedstawionej informacji. To wideo ma tylko charakter informacyjny i nie zapewnia określonego rezultatu. Za niepoprawne i traumatyczne stosowanie sprzętu do konserwacji, narzędzi i części zamiennych ponosi odpowiedzialność sam użytkownik. AutoDoc poleca usilnie być uważnym i przestrzegać reguł bezpieczeństwa podczas wykonania naprawy i wymiany. Ważne: stosowanie części zamiennych niskiej jakości nie zapewnia potrzebnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

⚡ AUTODOC CLUB — https://club.autodoc.pl
Dodaj swój samochód do garażu AUTODOC CLUB i uzyskaj osobiste zalecenia dotyczące częstotliwości napraw — https://club.autodoc.pl/?to=/user/garage&reg-modal=true
❱❱ Zainstaluj Aplikacja AUTODOC CLUB — https://club.onelink.me/d2X8?pid=youtube-disc

#autodoc #autodoctutorial #autodoctips

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Jak wymienić łożysko w przednim kole w BMW 3 E46 [TUTORIAL]

  1. bardzo dobry kanał wszystko jest pokazane czysto i łapotologicznie i te filmy mi zawsze pomagają..natomaist ci znawcy co krytykują ..hmm kurwa to tacy specjalisci jak ci cokiedys im auto dawałem ..95 % mecvhaników w Polsce to partacze praktycznie bez wyjatków….serwisówka? momenty dokrecania? ksiązkowy montaż podzespolów? oni nie mają o tym pojęcia…wystarczy pooglądac filmy z Japonii,Niemieć USA jak tam montuje sie auta jak mechanicy podchodzą ..dlatego u nas jest syf bo wiekszosc od pługa oderwana ..odkąd serwisuje amatorsko z serwisówkami swoje moto i dwa auta samodzielnie skonczyły sie moje problemy..i nie chodzi tu o kase tylko o kłopoty z pojazdami po odbiorach z warsztatów….takze jabac polskich druciarzy;)

  2. Jak dodajecie filmy to robcie to jak trzeba, a nie przyjdzie pozniej jeden z drugim I placz bo tak bylo na firmie, nie napisali, nie powiedzieli.. I prosze juz nie odpowiadajcie na moja wypowiedz bo rece cierpna jak sie je czyta..

  3. pod osłonę nakrętki daje się trochę sylikonu aby woda nie podciekała i konieczna jest ta metalowa osłona z tyłu aby piach nie niszczył uszczelniacza.

  4. Po kiego bata wbija piastę młotkiem ?
    Przecież jak dobrze się posmaruje to wystarczy ręka wepchnąć , ewentualnie delikatnie pokombinować na boki.

  5. Ten gościu to się nie nadaje do takiej roboty ,podejrzewam że raczej jest piekarzem .dziwne że zacisk jest czyściutki jak i śruba piasty,poza tym jeżeli nie mam zamiaru wymieniać tarczy to raczej nie luzowałbym klocków za pomocą śrubokręta zapierając o nią,chociaż żeby w piastę uderzył plastykowym młotkiem lub poprzez coś drewnianego to by jeszcze uszło ale tak to masakra ,dokręcanie śrub bez klucza dynamometrycznego -katastrofa,zatrzymany w rozwoju na poznawaniu tajemnic Fiata 126p. współczuje jego kobiecie ???

  6. Nie no kur…… na ten film nie da się patrzec dokręcanie pistoletem pneumatycznym tam moment dokręcania wynosi 290 Nm i do tego służy inne narzedzie jak jak klucz dynamometryczny już nie wspomne że piasta wygląda jak po wojnie po obijana młotkiem ten Pan to niezły popudruch.

  7. Boże widzisz i nie grzmisz jak możecie pokazywać takie dziadostwo ludziom w poradniku MLOTKIEM UADERZAĆ PO PIAŚCIE teraz człowiek który to obejrzy bedzie tak robił zniszczy sobie piaste, powiało amatorką zresztą jak w wiekszości waszych filmików jednym słowem TRAGEDIA……

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!