Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w OPEL CORSA C TUTORIAL | AUTODOCPrzepraszamy za błąd w naszym napisach. Klucz, który należy użyć, powinien posiadać nasadkę o numerze T45, a nie, tak jak wspomniano, o numerze T54.
Przepraszamy za powstałe niedogodności!

Jak wymienić oleje silnikowe / filtr oleju / filtr olejowy w OPEL CORSA C TUTORIAL | AUTODOC

Najlepsze marki, które produkują olej silnikowy i filtr oleju: BOSCH, STARK, SACHS, SKF, VAN WEZEL, VALEO, LuK, MAPCO, A.B.S., ATЕ

Na naszej stronie znajdziesz wielki asortyment potrzebnych części zamiennych: http://www.autodoc.pl/
Filtr oleju: https://goo.gl/7ehV6K
Filtr oleju do OPEL: https://goo.gl/EwGEwq
Filtr oleju do OPEL CORSA C: https://goo.gl/MjXh51
Części samochodowe OPEL: https://goo.gl/jD8kmE

Mobile Shop: http://m.autodoc.pl

► OPEL CORSA C instrukcja naprawy samochodu | Lekcje wideo krok po kroku — https://www.youtube.com/playlist?list=PLND323dR8mp1ciCVBy41Zx5SZI4D6rkvJ
► Jak wymienić Filtr kabinowy w OPEL CORSA C — https://youtu.be/Y3NN46lcPVQ
► Jak wymienić sprężynę śrubową przedniego zawiszenia w OPEL CORSA C — https://youtu.be/QfOXXMPfzgc

Aplikacja AutoDoc — zainstaluj aplikację i dokonaj zakupu części samochodowych kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz
❱❱ iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/autodoc-auto-parts-in-1-click/id1014949597
❱❱ Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.autodoc.gmbh&pageId=109958315157619069015

Mamy nadzieję, że to wideo było przydatne. Nacisnij przycisk “Lubię to!”, polub nasz kanał i śledź za nowościami. Wszystko najbardziej ciekawe jest dalej!

AutoDoc w sieciach społecznych:
► Facebook: https://www.facebook.com/autodocpl-504643863042860/
► Twitter: https://twitter.com/autodoc_pl
► YouTube: http://www.youtube.com/c/AutodocPl
► Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts

O odpowiedzialności:
Wideo zawiera tylko porady i rekomendacje, które mogą być przydatne podczas naprawy i wymiany. AutoDoc nie ponosi odpowiedzialności za straty, urazy i niszczenie mienia, powstające w procesie naprawy i wymiany, wskutek niepoprawnego stosowania i interpretacji przedstawionej informacji. To wideo ma tylko charakter informacyjny i nie zapewnia określonego rezultatu. Za niepoprawne i traumatyczne stosowanie sprzętu do konserwacji, narzędzi i części zamiennych ponosi odpowiedzialność sam użytkownik. AutoDoc poleca usilnie być uważnym i przestrzegać reguł bezpieczeństwa podczas wykonania naprawy i wymiany. Ważne: stosowanie części zamiennych niskiej jakości nie zapewnia potrzebnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

⚡ AUTODOC CLUB — https://club.autodoc.pl
Dodaj swój samochód do garażu AUTODOC CLUB i uzyskaj osobiste zalecenia dotyczące częstotliwości napraw — https://club.autodoc.pl/?to=/user/garage&reg-modal=true
❱❱ Zainstaluj Aplikacja AUTODOC CLUB — https://club.onelink.me/d2X8?pid=youtube-disc

#autodoc #autodoctutorial #autodoctips

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w OPEL CORSA C TUTORIAL | AUTODOC

  1. Panu na filmie nie pociekł olej z puszki filtra lub to pominięte. U mnie (mimo ostrożnego zdejmowania z próbą odpowietrzenia) leci z setka oleju na zewnątrz. Czy to jest nieprawidłowość ?

  2. Witam zakręciłem filter na full ( silnik 1.2) 75 km dociągnołem nasadowym na grzechotce mocno filtr i uszczelka firmy mann i co widze podczas pracy silnika wyciek spod tej nowej uszczelki dosyć mocny Gdzie błąd? Podobno nie dociąga się mocno tego dekla tylko z wyczuciem Czy to prawda? Co teraz robić chyba kupić nowy filtr oleju z nową uszczelką bo ta obecna uszkodzona?? Prosze o info .Pozdrawiam.

  3. Dwie uwagi :
    1. Ja nowy filtr wkładam przed wlaniem nowego oleju – i dokręcam dekiel 10Nm.
    2. Korek miski też dokręcam 10Nm a nie jak na filmie na t.zw. "łokieć" – tak mi kiedyś
    "fachowiec" zniszczył korek.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!