Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak zamontować czujnik martwego polaCo to jest czujnik martwego pola? Jak zainstalować czujnik martwego pola Blis? Co to jest martwe pole w lusterkach? W tym filmie znajdziecie kilka słów na temat asystenta martwego pola od Steelmate. Czujnik zamontowaliśmy w Fiacie Doblo.

Czujnik martwego pola znajdziesz tu: https://bit.ly/30LYipo
Inne urządzenia typu Asystenci Kierowcy: https://bit.ly/2AGhr1c

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji
22 663 47 58
info@sklephadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

Wykorzystano film producenta czujnika martwego pola: Steelmate SBS-1 (Blind Spot Detection System)

Copyright (c) 2019 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „Jak zamontować czujnik martwego pola

  1. Zapewne wielu się nie zgodzi ale moim zdaniem najlepszym czujnikiem martwego pola jest odwrócenie głowy. Mam już taki nawyk. Czujniki elektroniczne na pewno poprawią bezpieczeństwo (zdaję sobie sprawę, że odwrócenie głowy powoduje brak widoczności tego co jest przed autem). Polecę trochę futurystycznie ale najlepiej jakby każde auto było wyposażone w ulepszony system TCAS jak w samolotach. Samochód automatycznie zachowałby odpowiednią odległość, przyhamował lub przyspieszył w przypadku wykrycia ewentualnej kolizji. 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!