Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie Inspekcji Citroen Jumper II 02- Oil Service Indicator Light Reset Citroen Jumper II 02-Tak jak w tytule!

JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!!
IF IT WAS USEFUL THUMBS UP

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Kasowanie Inspekcji Citroen Jumper II 02- Oil Service Indicator Light Reset Citroen Jumper II 02-

  1. Dzięki dzieki Bardzo przydatne 🙂 pozdrawiam. A wie ktoś może jak się dostać w fiacie ducato 2.3jtd 2002r do pompki paliwa bo cały czas pokazuje rezerwę więc pewnie zawiesił się plywak 🙁 proszę o pomoc.

  2. Thank you!! Well demonstrated, I managed to follow your instruction /demonstration, even sadly I could not understand a word you said. All the best 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!