Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Kasowanie Inspekcji Renault Megane II Oil Service Indicator Light Reset Renault Megane IITak jak w tytule.

JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!!
IF IT WAS USEFUL THUMBS UP

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

16 komentarzy do „Kasowanie Inspekcji Renault Megane II Oil Service Indicator Light Reset Renault Megane II

  1. Siema! A mi świeci się serwis i poduszka ( podobno coś w kostką pod siedzeniem) wcześniej była ona poruszona i błąd zniknął teraz świeci się non toper. Jest jakiś magiczny sposób by też ją zlikwidować?

  2. Rocznik 2003 mam podobny problem jeżeli swieci się ;serwis; to są problemy z odpaleniem jeżdrzę do elektryka i usuwa komputerowo napis ;Serwis' to z odpalaniem nie ma problemu ,ale po dwuch tygodniach znów to samo ,i tak od roku

  3. Witam. Mam pytanko. U mnie z kolei po skasowaniu Oil Service nie wyświetla się 30 tys. km tylko 2 tys. Czy wie ktoś czym może to byc spowodowane?
    Pzdrawiam.

  4. Filmik spoko:) Mam takie pytanie czemu nadal po skasowaniu inspekcji olejowej na liczniku świeci sie service? U mnie też przewaliłem inspekcjie i nadal sie paliło tylko ze ja mam problem z airbagami jeszcze to być moze dlatego?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!