Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

KASOWANIE KONTROLKI SERWISOWEJ BMW F02 / X5 E70 / CLEARING THE SERVICE LIGHT BMW DIYSiemanko w dzisiejszym odcinku pokażę wam jak skasować kontrolki serwisowe w BMW F02 .
Tak samo robi się to w większości pojazdów marki BMW.

To będzie luźna robota , zapraszam !!!

Kontakt : luzaknaprawia@wp.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „KASOWANIE KONTROLKI SERWISOWEJ BMW F02 / X5 E70 / CLEARING THE SERVICE LIGHT BMW DIY

  1. Siema,podpowiesz coś na temat żółtej kontrolki hamulca ręcznego w x5?W momencie odpalenia auta zaciąga ręczny kontrolka robi się czerwona a po zgaszeniu auta znów żółta i puszcza ręczny?!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!