Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Konserwacja, Chassis renovation Renowacja w kolorze auta #Mercedes C-klasa DrimCar (blacharka) 2/2Część druga renowacji podwozia Mercedesa C-klasa Cupe. Blacharka

https://g.co/kgs/3Lrxvk

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Konserwacja, Chassis renovation Renowacja w kolorze auta #Mercedes C-klasa DrimCar (blacharka) 2/2

  1. Nie no klasa podoba mi sie! Mam Clk 98 r mam problem z tymi srubami od nadkoli przykreca sie taka plastikowa nakretke na 10 kluczyk przyspawac to nie bardzo chyba, jak to przywrócic do stanu pierwotnego jakas zgrzewarka? Nie ukrecaly wam sie przy odkrecaniu elementow plastikowych nadkoli?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!