Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Młodzi nienawidzą tego gadżetu! #101_GadżetówOglądaj “101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o 12:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-4,S01E04,168476
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda sprawdzi, czy blokada miejsca parkingowego obsługiwana z pilota jest warta swojej ceny i przekona się, czy zaskakująco tani klej do szyb rzeczywiście działa tak skutecznie, jak w internetowym filmiku.
Pokażemy też, jak dzięki modułowi GPS z kartą SIM sprawdzić, czy dziecko właściwie i odpowiedzialnie korzysta z pożyczonego od rodziców auta, spuścimy paliwo z baku przy pomocy samozasysającego węża z zaworkiem zwrotnym oraz przetestujemy pojemnik na kubek podłączany pod gniazdko zapalniczki wyposażony w funkcje podgrzewania i chłodzenia napojów.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

38 komentarzy do „Młodzi nienawidzą tego gadżetu! #101_Gadżetów

  1. Strasznie te dzieciaki mają teraz. Oceny i nieobecności online do wglądu. I jeszcze takie urządzenie w aucie. Kiedyś było fajniej. Pamiętam jak ojciec zmartwił się, bo Golf II 1.8 spalił 20l na 100km. A ja latałem bokiem po parkingu. Krzywdy sobie i nikomu nie zrobiłem. Ojciec uczył, żeby na ulicy w ruchu myśleć za innych. I tak se jeżdżę do tej pory.

  2. To znęcanie się nad biednymi dziećmi 🙂 . Jak dobrze ze 20 lat temu jak ja miałem 20 to takich rzeczy jeszcze nie było. Niesamowite ze śmiejemy się w sumie z ofiary bo znamy to ale chcemy zs wszelka cene chronić .

  3. Typowe bezsensowne rodzicielstwo – kontrola i robienia z dziecka na przyszłość idioty z problemami psychicznymi XD. Zresztą kurde, chcesz jeździć samochodem to sobie go kup. Co za chore akcje, żeby pożyczać samochód od rodziców? Ja jak skończyłem prawo jazdy to kupiłem za własne pieniądze jakiegoś szrota peżota 306.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!