Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Montaż LPG – MERCEDES ML63 AMG 6.2 510 KM 2007 ROK na auto gaz KME NEVO w Energy Gaz PolskaMercedes ML63 już z LPG! Gaz do luksusowego Mercedesa AMG to doskonałe rozwiązanie! Mercedes ML 63 na gaz w Energy Gaz Polska to doskonały wybór! Aż 520 zł oszczędności na każdym 1000 km to doskonały wynik! Mercedes AMG na gaz LPG po prostu się opłaca! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: MERCEDES ML 63 AMG
Rok produkcji: 2007
Silnik: 6.2 510KM
Instalacja LPG: KME NEVO
Spalanie PB: 20L/100km
Spalanie LPG: 23L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 520zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 5500zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 10500km

MERCEDES ML 63 AMG z LPG test przeszedł znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja KME NEVO kosztuje jedynie 5500zł i dzięki LPG wystarczy tylko 10500km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel MERCEDESA na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 20L/100km, a LPG tylko 23L/100km co przyniesie Właścicielowi 520zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 58 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 200km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do MERCEDESA! http://www.egp.pl/lpg-do-mercedesa.htm

Pytacie Państwo co zamontować do MERCEDESA? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki MERCEDES! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

MERCEDES na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do MERCEDESA zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do MERCEDESA wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do MERCEDESA i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego MERCEDESA, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

MERCEDES TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie MERCEDES w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli MERCEDESA jak: A-klasa, B-klasa, C-klasa, CLA-klasa, CLK-klasa, CL-klasa, CLS-klasa, E-klasa, G-klasa, GLA-klasa, GLK-klasa, GL-klasa, M-klasa, R-klasa, S-klasa, SLK-klasa, SL-klasa, Sprinter, Vito, V-klasa.

Słowa Naszych Klientów “Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „Montaż LPG – MERCEDES ML63 AMG 6.2 510 KM 2007 ROK na auto gaz KME NEVO w Energy Gaz Polska

Dodaj komentarz

Zadzwoń!