Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Montaż radia Android + kamera cofania w Mitsubishi ASXJak zamontować radio? Jak podłączyć kamerę cofania? Jak podłączyć kamee cofania do radia? Na te pytania odpowiadamy w tym filmie. Montujemy radio 2 DIN Android 8.1 w Mitsubishi ASX. Radio GMS 7901 ma Bluetooth, zestaw głośnomówiący, opcję odtwarzania z USB, czy karty microSD.

Prezentowane radio 2 DIN Android GMS 7901 znajdziesz tu: http://bit.ly/37RBc5h
Kamery cofania uniwersalne są tu: http://bit.ly/35MyUCG
Kamery cofania dedykowane: http://bit.ly/34zzSlA
Wideorejestratory Viofo: http://bit.ly/2LRpZsh

Radio dedykowane do tego auta: https://bit.ly/3kAPbSH
dedykowana kamera cofania do tego auta: https://bit.ly/33QteIH

Jeśli szukasz radia, kamery cofania czy wideorejestratora, czekamy na kontakt:
22 663 47 58
info@hadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

Copyright (c) 2019 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

12 komentarzy do „Montaż radia Android + kamera cofania w Mitsubishi ASX

  1. Zamontowane mam radio Android w Mitsubishi ASX. Wszystko dobrze działało przez miesiąc, ale teraz nie widzi internetu, nie pokazują się mapy, więc nawigacji zero, radio dziala. Nic nie rozumiem

  2. A jest możliwy montaż czujników parkowania przód ASX 1.6 2010. Nawigacja i kamera cofania jest już. Jednak brakuje przy parkowaniu z przodu jakiegoś zabezpieczenia przed uszkodzeniem.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!