Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Motodziennik extra – wakacje z nowym Citro:)Popsuł się, ale się zreperował:)

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Motodziennik extra – wakacje z nowym Citro:)

  1. Oj Panie Jacku, żenisz Pan kity na uszy. To nie geny czy wiek sprawiają że się Pan nie martwisz tylko stan konta. Można na miejscu naprwić lub kupić inny. Chciałbym zobaczyc jak sie Pan nie martwisz kiedy nie ma za co naprawić lub kupić innej fury to wtedy uwierze.

  2. mam takiego samego citroena z 2018r z przebiegiem 290tys w tygodnie temu byłem nim w chorwacji zrobiłem 3tys km a teraz jestem na podkarpaciu łocznie 1200km zero problemów, obstawiam wtrysk adblue przed dpf.

  3. Ostatnio podejmowałem podobnie trudną decyzję wakacyjną.
    Czy pojechać w trasę młodą, ale mniejszą Toyotą-hybrydą, czy starym francuskim dyliżansem?
    Wygrała 22-letnia Xantia. Wypieszczona i zalana premium okazała się 100% niezawodnym członkiem wycieczki. :DDD

  4. Coś z tymi Cytrynami jest 😛 Kilku moich znajomych ma nowsze Citroeny i elektronika praktycznie w każdym "wariuje" Ja ma Lagune 3 pod roku (zresztą sprawdzaną przez Pana 😛 w Halinowie) i nie mam z nią żadnych problemów. Podobnie znajomi posiadający Peugeoty i inne Renaulty. Tylko Cytryny wariują 🙂

  5. Super miejsce na urlop. Byłem w zeszłym roku też autem. Dlatego właśnie ja osobiście lubię auta japońskie i żadnych innych nie chcę. Po co mi się męczyć z błędami, silnikami, elektroniką itd.

  6. Problem z AdBlue jeszcze powróci posiadam Peugeota 308 i miałem identyczne objawy, problemem jest przytarta pompa Adblue, a powodem jest korek zbiornika AdBlue który jest kawałkiem solidnego plastiku po 2018 roku wprowadzili pozmianowy korek z funkcją odpowietrzania w przeciwnym razie w zbiorniku robi się podciśnienie, a pompa pracuje 2 razy ciężej polecam komputerem sprawdzić wydajność pompy u mnie była poniżej zalecanych wartości naprawa polega na wymianie zbiorniczka gdyż sama pompa nie jest elementem wymiennym albo można wykodować AdBlue.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!