Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Multiglas. Szyby samochodowe, montaż, naprawa Warszawa.Multiglas. Szyby samochodowe, montaż, naprawa. Warszawa.
Od ponad 10 lat zajmujemy się przyciemnianiem szyb samochodowych folią, wykorzystując przy tym metody formowania cieplnego oraz rolowania. Wykonujemy foliowanie szyb niezależnie od pory roku. Stale się rozwijamy i wprowadzamy nowinki w tej dziedzinie. Opanowaliśmy wszystkie techniki demontażu szyb bocznych we wszystkich markach i modelach samochodów. Przyciemnianie szyb stałych (na stałe wmontowanych w karoserię) musi odbywać się ‘na samochodzie’. Szyby tylne w modelach aut typu sedan oklejamy techniką rolowania folii, pozwalającą wykonywać powłoki o dużej krzywiźnie z jednego kawałka folii.
Folie stosowane do przyciemniania szyb są to folie atestowane posiadające wieloletnie gwarancje.
Poza tym zajmujemy się wykonywaniem drobnych napraw związanych z szybami, reflektorami i zderzakami.
W ofercie:

autoszyby
folie okienne
folie samochodowe
klejenie szyb
klejenie zderzaków
lampy samochodowe
lusterka samochodowe
montaż szyb
podnośniki szyb
polerowanie reflektorów
polerowanie szyb
przyciemnianie szyb
regeneracja lamp
szyby samochodowe
wymiana szyb samochodowych
zderzaki

Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty, jak również z działem Folie samochodowe w świetle przepisów.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „Multiglas. Szyby samochodowe, montaż, naprawa Warszawa.

  1. Elegancko! 😀 Ja ostatnio sam bawiłem się w złotą rączkę i postanowiłem naprawić reflektor, wyszło naprawdę dobrze, w ogóle nie widać uszkodzonego miejsca, hihi mógłbym powiedzieć, że to ze mnie niezły fachowiec jednak sądzę, że to zasługa samego preparatu 😀 po raz pierwszy i pewnie nie ostatni k2 glass doctor 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!