Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mustang dla WAS – ruszamy z odbudową i modyfikacjami!UWAGA DNIA 16.07.2022r w REGULAMINIE KONKURSU ZOSTAŁY WPROWADZONE ZMIANY!

LINK DO PIERWSZEGO ODCINKA: https://www.youtube.com/watch?v=42YaRrwPlEw

!!!WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!!!
https://fasthoggarage.pl/konkurs/

Zasubskrybuj:
https://www.youtube.com/c/FastHog

https://youtube.com/channel/UCDryg2ck_WWfyLkIn0vbxqg

Zaobserwuj:
https://www.instagram.com/fasthoggarage/
https://www.instagram.com/motoleaderusa/

Regulamin konkursu: https://fasthoggarage.pl/regulamin-konkursu/

A więc stało się! Na kanale FastHog zebrało się już 100 000 fanów amerykańskiej motoryzacji!

Z tej okazji wraz z firmą Moto Leader przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Wyraz wdzięczności za Waszą obecność i aktywność pod filmami 🙂
Na przestrzeni kilku miesięcy jeden z Was stanie się posiadaczem legendy amerykańskiej motoryzacji- Forda Mustanga!

Zapraszamy do oglądania!

——————————————————————
Chcesz importować z nami samochód z USA?!

💻 Napisz: fasthoggarage@gmail.com
📲 Zadzwoń: 531877925

——————————————————————

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

41 komentarzy do „Mustang dla WAS – ruszamy z odbudową i modyfikacjami!

  1. Na tym etapie już wiem, że będzie maszyna totalny kocur i w dodatku jakiś farciarz losu dostanie takie cacko za free. To co oglądam od jakiegoś czasu na tym kanale motywuje mnie by odkładać 2-3 lata i kupić od was takie cacko😍 👍💪

  2. Jak patrzę jak na przestrzeni tych lat zmieniło się u Ciebie, to teraz jak oddajesz samochód pokazuje jaki kawał drogi przeszedłeś 😃 nawiązane współprace, kontakty, doświadczenie 👌 fajnie się to ogląda, nic się nie nudzi!

  3. Piękna sprawa marzenie od dzieciaka. Miałem sobie sprawić takiego na 30 urodziny zrobić sobie prezen ale niestety kapitalny remont domu wyszedł i prezent odszedł na bok niestety z braku funduszy a nie powiem takiego potwora w garażu to chyba każdy wasz fan i fan amerykańskiej motoryzacji by chciał mieć. Pozdrawiam 🙂 i życzę powodzenia wszystkim 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!