Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa egt audi rs6 c5 wymiana modułuegt błędy
Znaleziono 1 błąd:
17863 – Czujnik 1 temperatury spalin (G235)
P1455 – 008 – Niewiarygodny sygnał – Sporadyczny
17861 – Czujnik 1 temperatury spalin (G235)
P1453 – 001 – przerwa / zwarcie z plusem – Sporadyczny
Po wymianie zero błędów

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Naprawa egt audi rs6 c5 wymiana modułu

  1. Witam. Mam.teraz ten sam problem i ten sam kod błędu . Czy to jest czujnik od strony pasażera, prawy ? Bo nie mogę znaleźć nigdzie informacji czy bank 1 to jest prawa głowica . I czy jest sens kupować używany czujnik za 300 czy możliwe jest kupienie samej płytki i wymiany ? Dzięki za podpowiedź. Pzdr.

  2. Adi, ja na to Twoje auto na grupie V8 już patrzeć nie mogę. 😉

    Opis widzę, ale chodzi bardziej o pracę silnika… Większe spalanie? Dziwna praca? Przerywanie podczas dodawania gazu? Jakie objawy prócz błędów?

    Płytki od SIDa właśnie dzisiaj do mnie dotarły. 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!