Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa licznika Opel Corsa D – problem z prędkościomierzemPoradnik w którym pokazuje w jaki sposób poradziłem sobie z awarią prędkościomierza, usterka która często występuje w Opel Corsa D i polega na tym że licznik wskazuje prędkość w sposób nie prawidłowy

tom.fix@o2.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Naprawa licznika Opel Corsa D – problem z prędkościomierzem

  1. Dziś robiłem to co na filmie, polecam odessać starą cynę odsysaczem i nałożyć świeżą. Wymieniłem wszystkie luty od 3 silniczków a także od gniazda wtyczki instalacji. Było przyjemnie dziękuję za ten film bo dzięki niemu udało się to samemu ogarnąć. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!