Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa szyb samochodowych Ząbki Agnieszka LaskowieckaAgnieszka Laskowiecka prowadzi od 1998 roku firmę, której usługi opierają się na sprzedaży i montażu szyb samochodowych. Jej siedziba znajduje się w Ząbkach w województwie mazowieckim.

Pracownicy firmy zajmują się sprzedażą i montażem szyb do takich pojazdów, jak samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, autobusy, ciągniki i maszyny budowlane. Ich zadania to także dorabianie nietypowych, płaskich szyb do różnego typu pojazdów, a także uszczelnianie źle zamontowanych szyb.

Firma wykonuje również prace związane z naprawami uszkodzeń szyb oraz ich polerowanie. Przeprowadza szklenie busów, polerowanie busów i nakłada powierzchnie hydrofobowe, które sprawiają, że brud i woda samoczynnie usuwają się z szyby podczas jazdy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Agnieszki Laskowieckiej z Ząbek na jej stronie internetowej: http://www.autoszyby-warszawa.pl/kontakt/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!