Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa wymiana tulei belki BMW E61 E60 domowym sposobem :)Zrobiłem kilka fotek jak wymieniałem tuleje w moim BMW E61 za pomocą ściągacza do tylej belki do renault laguna 2(WAR47) . Mam nadzieje że się przyda. Czas operacji 1h na stronę czyli po 0,5h na tuleje efekt 🙂

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Naprawa wymiana tulei belki BMW E61 E60 domowym sposobem :)

  1. Super materiał Sam się przymierzam do wymiany ale nie mam ściągacza a kupić sciągacz trzeba wydać 200zł Mam pytanie jakie były u ciebie obiawy zurzytych ntulei?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!