Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

NAPRAWILI MI SAMOCHÓD | KOSZTA NAPRAWY BMW M2 COMPETITIONNaprawili mi BMW M2 COMPETITION! Ile kosztowała naprawa?
Ostatnia chwila aby zamówić: https://www.7more7.com/
Instagram: http://instagram.com/thenitrozyniak / https://www.instagram.com/slythi
Facebook: http://facebook.com/nitrozyniakjp / https://www.facebook.com/sandrazyniakjp
ClassicMT2: http://classicmt2.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

35 komentarzy do „NAPRAWILI MI SAMOCHÓD | KOSZTA NAPRAWY BMW M2 COMPETITION

  1. 3:39
    samochodu po umyciu na bezdotyku się nie wyciera bo bardzo łatwo porysujesz lakier
    3:42
    to nie jest spowodowane tym, że nie wytarłeś go, lecz na myjni bezdotykowej nigdy auto się nie domyje idealnie i te miejsca właśnie na drzwiach najczęściej pozostają brudne. Przecierając to szmatką robisz bardzo źle dla lakieru.

  2. Piękna fura Nitruś. Ale na pocieszenie Ci powiem, że przy takiej pogodzie to nawet najmniejsza przejażdżka moją białą KIA kończy się brudem i też wszystko widać. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!