Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawy mechaniczne naprawa samochodów Gdańsk Autoserwis SawickiAutoserwis Sawicki to warsztat samochodowy, który znajduje się w Gdańsku. Działalność prowadzimy od 1983 roku. Specjalizujemy się w naprawianiu samochodów. Właścicielem jest Janusz Sawicki. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje naprawę klocków hamulcowych, wymianę sprzęgła, wymianę rozrządu, wymianę skrzyni biegów, naprawę zawieszeń, naprawy blacharsko-lakiernicze, wymianę olejów, a także naprawę amortyzatorów. Wszystkie prace odbywają się w naszym wyposażonym warsztacie. Przeprowadzamy również diagnostykę pojazdową. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Zależy nam na Państwa zadowoleniu oraz sprawności pojazdów. Gwarantujemy terminowość. Zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę internetową http://autoserwis-gdansk.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!