Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Niebieskie szatany… czyli BMW M8 vs MERCEDES 63AMG GT🚗 Bohaterami odcinka specjalnego „AUTODYŻURU” są MERCEDES GT oraz BMW M8! 🚗

Dzisiejszy pojedynek będzie trudny i nieco zaskakujący. Do dyspozycji mamy dwa potwory, które posiadają charakter aut sportowych, a jednocześnie ambicje torowych samochodów!

Porównamy limuzyny czterodrzwiowe, obie o długości 5m i dwóch tonach wagi – nie dajcie się jednak zmylić znaczkom! Okazuje się, że Mercedes potrafi zaskoczyć, tak samo jak BMW. Auta są piekielnie szybkie, procedury startu agresywne, a prowadzenie i tryby jazdy, które mamy do dyspozycji, dają efekt, że czujesz się niemal jak w grze komputerowej. Zapraszamy do oglądania!😁

📢 EKG Auto Serwis znajdziesz na:
Facebooku: https://www.facebook.com/EKGAutoSerwis
WWW: https://ekgautoserwis.pl/
Instagramie: https://www.instagram.com/auto_dyzur

📍 EKG AUTO SERWIS
Skórzewska 14A
62-081 Wysogotowo
Email – biuro@ekgautoserwis.pl

#AUTODYŻUR #EKGAUTOSERWIS #SPECJALNY

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Niebieskie szatany… czyli BMW M8 vs MERCEDES 63AMG GT

  1. Pytań nie mam, ale podzielę się swoim skromnym zdaniem… Dzisiaj odkryłem Wasz kanał i z automatu poszła subskrypcja. Krzysztof jesteś MEGA prowadzącym, naturalnym i ciekawie opowiadającym… Fanatykiem? Youtuberem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!