Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Nowa usługa serwisowa w serwisie BMW Best Auto Lublin – Smart Video CommunicationW salonie Best Auto, czas naszych gości jest zawsze na pierwszym miejscu ⌚

🔹 Nowa usługa serwisowa CitNow to narzędzie, dzięki któremu w łatwy, wygodny i przejrzysty sposób poinformujemy Cię o stanie technicznym Twojego samochodu.

🔹 Dzięki Smart Video Communication poinformujemy Cię także o pracach, które powinny być wykonane w ramach wizyty serwisowej. To jednak nie wszystko, dzięki dołączonemu kosztorysowi możliwe jest dokonanie autoryzacji wprost z ekranu smartphone‘a nie wychodząc z domu lub z pracy.

✅ Interesujące? Zapraszamy również na naszą stronę w celu poznania wszystkich szczegółów dotyczących narzędzia CitNow: http://bit.ly/CITnow

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!