Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

OPEL Android Auto – konfiguracjaPrezentujemy Państwu instrukcję jak krok po kroku skonfigurować aplikację Android Auto i w pełni wykorzystać możliwości systemu multimedialnego w Państwa samochodzie.

Więcej informacji:
tel.: (22) 533 11 11

http://opel.autowola.pl/

Facebook:
https://pl-pl.facebook.com/Autowola/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „OPEL Android Auto – konfiguracja

  1. To bardzo słabo Panie Piotrze zaprezentował Pan możłiwości Android Auto. Od dwóch lat mam w Fordzie Focus Android Auto, na odpowiedni przygotowanym telefonie i działa mi na ekranie dosłownie wszystko to co mam w telefonie łącznie z Netflix i Yanosi, a Pan opowiada, że Android Auto to tylko google maps, telefon i radio, ale wcale się nie dziwię, bo ekspercie z salonu Forda też nie mają pojęcia jak wycisnąć z Android Auto tyle ile się da. Próbowałem też na Oplach i bez problemu wszystko śmiga, tylko trzeba trochę mieć pojęcia jak to zrobić.
    A jeszcze jedno pytanie, czy wszyscy faceci w AutoWola mają pomalowane na różowo paznokcie?

  2. Info beznadziejne. Opowiadacie jak z parować Android Auto ze smartfona czy z iPhone’a na auto. Tylko Android Auto oficjalnie nie jest dostępny w Polsce a klientów o tym nie informujecie.

  3. bzdura mam astre z 2016r i to raz działa a raz nie i nikt nie ma pojęcia dlaczego ,ten AA to jakaś porażka w oplu ,a po zmianie andoida w telefonie totalnie wysiadło.W serwisie powiedziano mi że może pomóc zmiana oprogramowania ale nie koniecznie koszt 500zł. TO wydam 500 i niekoniecznie może pomóc he he i kasa w błoto. Za darmo to powinno być.Nikt mi nie zagwarantuje czy znowu po roku nie przestanie działać jak wejdzie nowszy program w telefonach i tak bez końca maszynka do zarabiania kasy dla ASO opla

  4. Taka ogólna uwaga – producenci samochodów oferują w autach bardzo zaawansowane systemy, włącznie z kamerami i radarami. Nie potrafią(?) zaś od lat włożyć do samochodu radio, które nie będzie wymagało jakichś wygibasów typu Android Auto lub Mirror Link, ale po prostu będzie to radio z Androidem na pokładzie. Nie będzie żadnych problemów z podłączaniem i konfigurowaniem bo sklep play będzie dostępny w samym radiu. można będzie ściągnąć dowolną nawigację czy inną aplikację. Nie da się? Chińczycy udowadniają, że się da. Tylko, że wtedy koło nosa przechodzi kasa za tzw. uaktualnienie mapy. Ile to w Oplu kosztuje? 400 zł? I to jest kwota jednorazowa, a jak nie, to jesteś skazany na jakieś podłączanie telefonu i możliwość skorzystania wyłącznie z Google Maps. Czy to już nie podpada pod urząd antymonopolowy? A dlaczego nie Sygic czy Automapa? Na marginesie – GM "zauważyło" nowo otwartą A1 już po 8 dniach. A nawigacja w Oplu automatycznie pobiera nowe mapy? Nowe odcinki dróg są widoczne już po dniu czy dwóch? Dla przykładu – na Targeo autostrada A1 była widoczna po ok. 2 godzinach od otwarcia…
    Proszę zatem napisać, jak często nawigacja Opla jest uzupełniana o nowe mapy i ile to kosztuje? Bo mam wrażenie, że lepiej radio kupić u Chińczyka i olewać fabryczne nawigacje (to problem nie tylko Opla).

  5. Witam mam taki problem na początku super wszystko działało po jakimś czasie było trzeba podłączyć kilka razy kabel żeby działało teraz nie działa …na telefonie uruchamia się ok a jak podłączam kabel to tylko ładuje telefon ale nie chce przełączyć się na ekran samochodu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!