Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Opel Insignia B – Wymiana Filtra KabinowegoŚciema!!! Filtr kabinowy nie zatrzyma niestety wirusów ale większość stałych zanieczyszczeń, owszem. Zadbajmy zatem o świeży oddech i czystą atmosferę w naszym aucie, pozdrawiam.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Opel Insignia B – Wymiana Filtra Kabinowego

  1. Super film kolego, potrzebowałem bo muszę w służbowym wymienić bo w serwisie przewidują za rok a już grzyba czuć. Więc zainwestuje prywatnie w filtr i ozonowanie i będzie czysto i pachnąco a na pewno zdrowo. Jeszcze raz dzięki za film i instruktaż. Pozdrawiam. Marcin.

  2. Ładnie odgapione.👍 Sposób wymiany filtra zamieściłem już rok temu. Prosili o to forumowicze z forum Insignii, bo instrukcja wymiany tego filtra pokazane przez jednego z nich polegała na demontażu schowka 🤦‍♀Nie miałem czasu tego komentować bo jestem zajętą osobą. Jak ja swój film wstawiałem na YT nie było takiego filmu. Gdyby był to bym go udostępnił a nie powielał.

  3. Ja nie wierzę…..cały czas serwis wymieniał mi filtr kabinowy i nigdy nie patrzyłem za schowek, a tu niespodzianka? na łączach i obok spawu pełno rdzy !!! Nie wiem czy było tam coś rzeźbione ale jak to tak u mnie wygląda to
    Hammerite wkracza w akcję. Tak poza tym łapka w górę i więcej w temacie insigni B grand sport Z18

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!