Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Opel Meriva A – Wymiana Filtra KabinowegoŚciema!!!!! Dzisiaj Meriva po raz drugi, tym razem filtr kabinowy. Zapraszam.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Opel Meriva A – Wymiana Filtra Kabinowego

  1. Witam, da się wymienić filtr kabinowy bez zdejmowania wycieraczek. Dużo łatwiej i mniej inwazyjne jest odkręcić plastikową część podszybia i podważyć je lekko do góry ( bez zdejmowania wycieraczek). Po uchyleniu podszybia do góry ukażą nam się śruby które trzymają górna część przegrody za silnikiem. Odkręcamy resztę śrub trzymających wspomnianą przegrodę i możemy ją wyjąć. Po wyjęciu mamy super dostęp do filtra oraz do wyczyszczenia dolnej części podszybia gdzie zbierają się liście i inne rzeczy. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!