Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Otwieranie pojazdu bez użycia kluczyka | Mustang Mach-E | Ford Polska

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Dowiedz się, jak korzystać z opcji bezkluczykowego sterowania dostępem do Mustanga Mach-E, takich jak funkcja „telefon jako klucz”, system E-Latch oraz unikalna klawiatura.

Telefon jako klucz:
Ze smartfonem w ręku i aplikacją FordPass* masz wszystko, czego potrzebujesz, by móc otwierać i prowadzić swojego Mustanga Mach-E bez konieczności użycia fizycznego kluczyka.
Po zarejestrowaniu swojego pojazdu w aplikacji FordPass wystarczy, że aktywujesz funkcję „telefon jako klucz”†, a Twój smartfon będzie działał tak samo jak nadajnik kluczyka, umożliwiając bezkluczykowe otwarcie i zdalne uruchomienie pojazdu.

System E-Latch:
Niezależnie od tego, czy używasz funkcji „telefon jako klucz”, czy tradycyjnego kluczyka, po podejściu do Mustanga Mach-E nastąpi automatyczne podświetlenie umieszczonego na drzwiach przycisku wejściowego. Gdy naciśniesz przycisk, specjalny mechanizm bezpiecznie odblokuje drzwi do pozycji uchylonej. Uchylone drzwi oferują dostęp do zintegrowanego uchwytu.

Przednia przestrzeń ładunkowa:
Ponieważ akumulator znajduje się w podwoziu, oprócz 402 litrów przestrzeni ładunkowej z tyłu samochodu pod maską Mustanga Mach-E znajdziemy dodatkowe miejsce o pojemności 81 litrów^^. Przedni bagażnik jest wyłożony tworzywem i podświetlony oraz wyposażony w odpływ. Świetnie nadaje się do przechowywania mokrych i zabłoconych rzeczy oraz często używanych przedmiotów, takich jak przewody do ładowania.
Siedząc w środku pojazdu, przednią i tylną przestrzeń ładunkową można otworzyć za pomocą ekranu dotykowego SYNC 4A† lub ręcznie, używając dźwigni w przedniej części przestrzeni na nogi po lewej stronie***. Przednią przestrzeń ładunkową można również otworzyć z zewnątrz pojazdu, używając funkcji „telefon jako klucz”, nadajnika kluczyka lub specjalnej klawiatury na słupku drzwi kierowcy.

Klawiatura:
Klawiatura jest idealnym rozwiązaniem, gdy chcesz dostać się do Mustanga Mach-E, ale nie masz przy sobie kluczyka ani telefonu. Wbudowana w słupek drzwi po stronie kierowcy klawiatura pojawia się, gdy zbliżasz się do pojazdu. Aby jej użyć, wystarczy dotknąć panel.
Za pomocą chronionej hasłem klawiatury możesz zamykać i otwierać drzwi pojazdu, jak również przednią i tylną przestrzeń ładunkową.

Aby otworzyć Mustanga Mach-E, wprowadź ośmiocyfrowy kod dołączony do pojazdu (znajdziesz go w instrukcji obsługi), a następnie dotknij przycisk 3•4, aby otworzyć drzwi. Aby otworzyć tylną przestrzeń ładunkową, dotknij przycisk 5•6. Aby zamknąć samochód, dotknij razem przyciski 7•8 i 9•0.

Kody możesz zmieniać według własnego uznania. Aby to zrobić, wybierz oryginalny kod, dotknij przycisk 1•2, wprowadź nowy kod, a następnie ponownie dotknij przycisk 1•2, aby potwierdzić wybór. Możesz też dodać maksymalnie pięć innych indywidualnych kodów.

Jeśli nie chcesz, aby klawiatura była aktywna, możesz ją wyłączyć za pomocą ekranu SYNC 4A. Ustawienia klawiatury znajdują się w szufladzie pojazdu, w sekcji dotyczącej ustawień pojazdu.

#Ford #MustangMachE #EV

Poznaj sposoby otwierania i uruchamiania Mustanga Mach-E: http://ford.to/mustangMachE

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/FordPolska?sub_confirmation=1
Facebook: https://www.facebook.com/Ford.Polska
Instagram: https://www.instagram.com/fordpolska/
Twitter: https://twitter.com/FordPolska
LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/ford-polska/

Dziękujemy za oglądanie oficjalnego kanału Ford w serwisie YouTube Polska – głównego źródła wiedzy o Fordzie. Subskrybuj, aby oglądać najnowsze reklamy i filmy przedstawiające nasze pojazdy, innowacyjne rozwiązania i historie. Filmy zostały stworzone z myślą o Tobie – możesz korzystać z linków do udostępniania i zamieszczania na stronach internetowych. Pamiętaj jednak, że filmy są własnością firmy Ford Polska. Pobieranie oraz ich ponowne udostępnianie nie jest dozwolone bez zgody Ford Polska.

*Do obsługi funkcji zdalnych wymagany jest modem FordPass Connect, aplikacja FordPass i bezpłatne usługi połączone (zobacz Warunki użytkowania FordPass). Usługi połączone i funkcje są zależne od dostępności kompatybilnej sieci Vodafone. Rozwijająca się technologia / sieci komórkowe / możliwości pojazdu mogą ograniczać funkcjonalność i uniemożliwiać działanie połączonych funkcji. Usługi połączone nie obejmują hotspotu Wi-Fi. Wykorzystano ekrany przedprodukcyjne.

†Funkcja „telefon jako klucz” nie jest dostępna na wszystkich rynkach

^^Ładowność ograniczona masą i rozłożeniem ładunku.

††Nie prowadź pojazdu, gdy Twój poziom koncentracji jest niski. W miarę możliwości korzystaj z systemów obsługiwanych głosowo; nie używaj urządzeń przenośnych podczas kierowania pojazdem. Niektóre funkcje mogą być zablokowane podczas jazdy. Nie wszystkie funkcje są kompatybilne ze wszystkimi telefonami.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Jeden komentarz do „Otwieranie pojazdu bez użycia kluczyka | Mustang Mach-E | Ford Polska

  1. Spoko, ale trochę dziwnie , że wszystko tłumaczone jest w formie napisów, i to jeszcze tych od youtube. Jeżeli ktoś ma wyłączone napisy to może źle odebrać treść, zobaczy sam film ,bez narratora, bez napisów.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!