Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Otwieranie wkładki Gerda bez klucza. Wkładka zamontowana w drzwiach. Test Plug SpinneraDzisiaj dzięki Grzegorzowi kolejny, według mnie ciekawy, materiał.

Często pytaliście o otwieranie zamka, który byłby zamontowany w drzwiach – czy jest tak samo, czy trudniej.. itd itp. Wydaję mi się, że znajdziecie odpowiedzi na wasze pytania z tym związane oglądając ten film..

Ponadto testujemy w praktyce narzędzie, które w teorii ma umożliwić wielokrotne obrócenie bębenka bez konieczności wielokrotnego otwierania go wytrychem – tak zwany plug spinner.

Ciekawe czy ktoś w ogóle czyta opisy pod moimi filmami;) – jeżeli tak to dzięki:)

Jeżeli chcesz zobaczyć testy coraz nowszych i często drogich zabezpieczeń to wspomóż mnie na patronite – mój profil: https://patronite.pl/LockTube

miłego oglądania!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „Otwieranie wkładki Gerda bez klucza. Wkładka zamontowana w drzwiach. Test Plug Spinnera

Dodaj komentarz

Zadzwoń!